3+1 GRATIS!

Zaproś nowych użytkowników i korzystaj z wybranej diety BEZ OPŁAT!

 • Podziel się swoją opinią
  o Osobistym Dietetyku
  i wygraj wspaniałe nagrody!
 • Już dziś również Ty możesz wypróbować naszą dietę! Pamiętaj, że pierwszy tydzień jest zawsze gratis! Założenie i utrzymanie konta na naszym portalu nic nie kosztuje! Stań się kolejnym zadowolonym VivaLaToviczem – dopasuj dietę do siebie!

  Sam zdecyduj czy chcesz wykupić abonament i na jak długo.
 • Osobisty Dietetyk jest gwarancja sukcesu ponieważ:
  1. Spożywasz to co lubisz i chudniesz
  2. Sam decydujesz co jesz
  3. Jesz zawsze zdrowo i smacznie
  4. Na każdy dzień indywidualny zestaw dań
  5. Czerpiesz przyjemność z odchudzania
  6. Robisz to zgodnie z zaleceniami i normami żywieniowymi
  7. Jest to dieta bez zbędnych wyrzeczeń
  8. Zrzucone kilogramy nie wracają
 • Chcemy zaprosić Cię do aktywnego udziału w tworzeniu programu Osobisty Dietetyk.
 • Poprzez jego użytkowanie oraz zgłaszanie wszelkich opinii i uwag pomożesz udoskonalić nam Osobistego Dietetyka.

Twój osobisty dietetyk

Dieta DASH

Zarejestruj się i wypełnij ankietę, a nasza aplikacja dobierze dla Ciebie odpowiednią dietę!

Dieta DASHDla kogo dieta DASH?

Dieta DASH została opracowana przez amerykańskich specjalistów z Narodowego Instytutu Serca, Płuc i Układu Krwiotwórczego. Jej nazwa pochodzi od pierwszych liter programu badawczego „Dietary Approaches to Stop Hypertension” czyli „Dieta w leczeniu i zapobieganiu nadciśnienia”. Stosowanie diety DASH może w bardzo szybkim tempie nie tylko obniżyć ciśnienie tętnicze i poziom cholesterolu, ale także umożliwić zgubienie zbędnych kilogramów, nagromadzonych w okresie zimowym.

Pozytywne efekty dla całego organizmu wynikające ze stosowania diety sprawiają, że jest ona kierowana nie tylko dla osób cierpiących na nadciśnienie tętnicze, ale także wszystkich ludzi chcących zdrowo i smacznie się odżywiać.

Dieta DASH sposobem na życie!

Dzięki pozytywnym rezultatom, wynikającym ze stosowania diety, nie jest ona ograniczana przez bariery czasowe. Dieta ta może stać się elementem naszego codziennego funkcjonowania do końca życia.

Dieta DASH opiera się na spożywaniu w odpowiednich ilościach produktów bogatych w ważne składniki odżywcze i mineralne. Nie jest ona nastawiona na odchudzanie, jednak dla osób, które odżywiały się w sposób nieprawidłowy może przyczynić się do szybszej utraty zbędnych kilogramów, a efekt ten można wzmocnić dzięki czasowemu wykluczeniu z diety owoców i słodyczy.


Przechodząc kolejno przez wszystkie zakładki uzupełnij niezbędne dane. Pamiętaj, aby wszystkie odpowiedzi były prawdziwe i jak najbardziej dokładne, by program mógł przygotować dla Ciebie najlepszą dietę. 

* Wszystkie pytania oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. 


Myśląc o Twoich potrzebach, dajemy Ci jeden tydzień gratis, na wypróbowanie naszej diety. 

Czym jest bezpłatny tydzień? 

Już dziś możesz wypróbować wszystkie funkcje portalu VivaLaVita – Żyj zdrowo! Po zakończeniu okresu testowego to Ty zdecydujesz, czy nadal chcesz prowadzić z nami dietę. W tym czasie nie zostaną Ci naliczone żadne koszty! Po zakończeniu bezpłatnego tygodnia diety, sam zdecydujesz czy chcesz wykupić abonament i na jak długo. O rozpoczęciu jak i zakończeniu testowego tygodnia poinformujemy cię drogą e-mailową. Portal bez Twojej wiedzy, nie nalicza żadnych kosztów. Sam decydujesz o wszystkim!

Kiedy rozpoczyna się bezpłatny gratisowy tydzień? 

Po wypełnieniu ankiety i wygenerowaniu przez program indywidualnego planu żywieniowego, dostosowanego do Twoich potrzeb. 


Dołączyliśmy 
do akcji Cała Polska leczy nadciśnienie – program edukacji i komunikacji społecznej! Na naszym portalu VivaLaVita Żyj Zdrowo! w ramach akcji edukacyjnej znajdziecie wiele ciekawych i przydatnych artykułów dotyczących nadciśnienia tętniczego, zdrowego żywienia oraz diety DASH.

W ramach projektu Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego o nazwie Cała Polska leczy nadciśnienie realizowana jest kampania obejmująca teoretyczne i praktyczne aktywności edukacyjne na temat nadciśnienia tętniczego, kierowane do środowiska medycznego oraz działania angażujące Pacjenta i jego otoczenie. 

Czytaj wiecej...


Już dziś zacznij dbać o swoje zdrowie!

Bądź aktywny fizycznie!
Zastosuj odpowiednią dietę oraz mierz regularnie ciśnienie tętnicze! 

Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB