Artykuły

Data publikacji: 2013-07-04          Autor: Dietetyk VivaLaVita.pl Izabela Auszadniczek, Dietetyk VivaLaVita.pl Katarzyna Fizia         wyślij link e-mailem        

Wegan Piknik 2 – 10.08.2013 r., Kraków

Wegan Piknik 2 – 10.08.2013 r., Kraków

W Krakowie 10.08.2013 roku odbędzie się druga edycja Wegan Pikniku.  Główną ideą jest promowanie weganizmu, zapoznanie się z założeniami diety wegańskiej, sposobem przygotowania potraw nie zawierających produktów pochodzenia zwierzęcego, skosztowania wielu produktów oraz spędzeniu miło czasu. 

Na pikniku odbędą się liczne atrakcje, wśród których należy wymienić warsztaty, projekcje, wystawy, koncerty, konkursy i wiele innych ciekawych wydarzeń.  Podczas spotkania będzie obowiązywała również segregacja śmieci, ponieważ należy dbać nie tylko o odpowiedni sposób odżywiania się, ale też o środowisko.

Weganizm to nie tylko pewniej rodzaj żywienia, ale także tryb życia, który się z nim wiąże. Co raz więcej osób rezygnuje z mięsa na rzecz diety wegetariańskiej i wegańskiej, która dobrze zbilansowana dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Wegan Piknik pozwoli nam zgłębić zasady weganizmu i przyłączyć się do wspólnej zabawy z jej uczestnikami.

Zapraszamy do naszego stoiska na bezpłatne konsultacje dietetyczne!

Serdecznie zapraszamy!


Skomentuj (0)

  • Marzenna Marzenna 2013-07-22 08:39
    Trochę za daleko do Krakowa niestety

Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB